piątek, 12 czerwca 2009

Zjazd...

.. w Warszawie był fantastyczny.
Super, że można zobaczyć te twarzyczki ( szkoda , że nie wszystkie.. ;( ) chociaż raz do roku. Było niesamowicie!!!.. A podróż będę chyba wspominać oj oj oj .. długo .. W jedna stronę akcja P. medyczna, a w druga stronę akcja Tczew bez butów... Normalnie rewelka!!!
A zjazd . hhmmm mało czasu na wszystko i wszystkich . Dziękuje za poznanie "lic" scrapomaniaczek ;). Dziękuję Nowalince za odszyfrowywanie.. ;)

A to zdjęcie z blogu Filki.. Człowiek miał aparat , ale nie miał czasu użyć.. hihi To zdjęcie grupowe . Nie widać mnie .. oj przepraszam widać czubek głowy .. hihi
ale dowód proszę jest tu !!!.. Wylosowano numerek 127 !!! i był krzyk Kreffcikowej .. TO JA !!!.. hihihi,,A to praca scrapowa na temat scrappasion . Oczywiście złe światło do zdjęcia, ale mam nadzieję , że coś tam widać.. Praca teraz zawiśnie w sypialni !!!..Jeszcze raz wielkie buziole. Dziękuję za odwiedzanie bloga!!!

5 komentarzy:

nowalinka pisze...

Haha, miałam ubaw z tym rozszyfrowywaniem, ale ciesze się, że chociaż odrobinke pomogłam :)
Dziękuję za przybycie i za dostarczenie paczuszki :**
Zdecydowanie lepiej spotkać się w realu :))

Elazdaleka pisze...

Jak fajnie ze moglyscie tam byc. Z pewnoscia naladowalas do pelna akumulatorki natchnienia, dobrego humoru i...pomyslow !!!

Filka pisze...

młaaaaaaaaaaa bardzo się cieszę że Cię poznałam :)))

buziol :*

jouki pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Kamilcia_W pisze...

Gosiu scrap świetny, kwiatkowy na maxa i super :*

Mój licznik