wtorek, 18 marca 2008

Postrzelenie.. !! ;)

Zostałam uszczelona.. to że jestem podstrzelona to jasne.. ale ja postrzelona ... o ojejku !! hihi
Postrzeliła mnie Gps06

No dobra to i moja kolej...

Aby wziąć udział w zabawie należy:
1. podać linka do bloga osoby która nas ustrzeliła,
2. zacytować na swoim blogu zasady zabawy,
3. wpisać 6 nieważnych, śmiesznych rzeczy na swój temat,
4. "strzelić" do następnych 6 osób
5. uprzedzić wybrane osoby zamieszczając komentarz na ich blogu

A to moje 6 rzeczy na mój temat scrapowo-życiowy... hihi:

1. Nie nawidzę robić - "tworzyć" coś długo ... kocham robić coś szybko, bo w głowie zawsze coś się kołtuni .. ale , żeby miało efekt, a jak nie ma to idzie do kosza.. ewentualnie odrywam co może jeszcze służyć dalej ;)
2. Wszystkiego mi szkoda użyć...od papierów się zaczyna ;)
3. Nie nawidzę swoich zdjęć prac, widocznie nie potrafię robić hihi.. ale mając w ręku i porównując z kompem.. mam uśmiech na buzi z zadowolenia...
4.Kolory których nie lubię , a raczej nie przepadam potem stają się moją obsesją..np : niebieski ..;)
5.Wszystko bym chciała spróbować.
6.Nie mam swojego stylu , nie umiem się zmobilizować w jednym i "ćwiczyć "... wszystkiemu jest winien mój stan psychiczny .. hihih.. w danej chwili ..;)


Ponieważ co zwiedzam bloga innych uzależnionych hihih.. to każda jest już postrzelona.. wiec nie będę na nikogo polować .. bo to po prostu nie w moim stylu .... hii... a jesli ktoś nie był .. i chciałaby to proszę dać znać to postrzelę .. hihi.... buziaki dla wszystkich ;)

Kartki

Dziś okropny, paskudny dzień.. cały dzień pada jak nie śnieg to deszcz, razem chcą na ziemię i nie moga się zdeklarować ... ogólnie to świat zwariował ;).. wczoraj u nas kosili trawę .. hihi.. a dziś śnieg po kostki i dzieci na sankach ... jestem ciekawa jaka jutro będzie pogoda.. Mój szanowny dziś stwierdził.... "nie było śniegu na Boże Narodzenie .. będzie na Wielkanoc !!" .. hihih..
Dzisiaj wogóle nie wychodziłam z domu , nie musiałam .. hihih ... dlatego dziś modziłam i zrobiłam jeszcze takie kartki na święta...


Mój licznik