wtorek, 27 maja 2008

I jeszcze

W między czasie lecieliśmy samolotem ;).. pierwszy raz... Było extra!!!... Wszystkim proponuję ale tylko start i lądowanie.. No przy starcie to tak zasuwa i tak się człowiek wbija w fotel , normalnie jak w formule ... hihihi.. gdybym wiedziała jak jest w formule ;) ...
I ścięłam włosy ... ;)...co prawda nie mam ładnego (hihi) zdjęcia .. tylko to, wiał wiatr, 6.oo rano na promie... no ale jest ....

Albumik poszedł w świat

I poszedł w świat !!! Albumik blogowo-scrapforumowy ;).. Co prawda nie w świat tylko do Gdańska - Wrzeszcza do Leeyi... Pokazuję mój bo mogę wpisy do innych albumów będą w aparacie i jak się skończy wędrowanie albumów to pokarzę i moje wpisy.. i wpisy do mojego albumika.... Zatytułowałam swój albumik KOLORY , bo one nam towarzyszą całe życie. Wiemy kiedy działają na nas radośnie kiedy nas denerwują , kiedy odpoczywamy a kiedy nas męczą.. Czyli kolory to my ... No i moje kolory tak jak widać !!!.. Na pewno sa tez odcienie szarości lub czerni, ale wtedy walczę i robię wszystko aby zniknęły .... ;)

maj - miesiącem Komunii i Chrzcin

To zdjęcia na komunię ....... ;(.. niestety coś źle się zapisało i nie mam możliwości ich pokazania, ale jeszcze spróbuję powalczyć.

A to kartki - a raczej zaproszenia na Chrzciny Hani... mam ostatnio świra na punkcie kółek wiec postanowiłam pójść w tym kierunku. Cieszę się bardzo , że się podobały Mamie Hani, co prawda to jeszcze nie koniec , ale potem szczegóły ..;)
ale przerwa

Kurcze, az wstyd .... tyle czasu nic nie pisałam... postaram się nadrobić ... i pokazać co nie co ..;)...26 kwietnia byliśmy na weselu znajomych ..;).. było czadersko.... robiłam dla nich zaproszenia, które wcześniej pokazywałam... ale na kartkę z życzeniami nadal czekają. Ale jak tylko będzie to pokarze .. kartka ma zawierać ich zdjęcie ślubne , wiec czekam ..;) a na weselu było o tak !!!!


Mój licznik